Kurumsal

Hakkımızda

Alcom Bilişim Sistemleri

2004 yılından bu yana Mersin ve Tarsus’ta bir çok firma ve kamu kuruluşuna Bilişim Teknolojileri konusunda hizmet vermekteyiz. Alcom Bilgisayar ve Bilişim firmamız özellikle gelişmekte olan teknolojik çözüm ve yatırım projeleri konusunda hizmet vermektedir.

Biometrik Sistem Çözümleri, Güvenlik ve Alarm Sistemleri, Yapısal Kablolama ve Kurumsal Çözümler hizmetlerimizden bazılarıdır.

Bilgisayar Teknik Servisi olarak deneyimli personelimiz ile firmanızın, kurumunuzun bilgisayar, yazıcı ve diğer çevre birimlerinin yıllık ve periyodik bakımlarını itina ile yapmaktayız.

Mevcut yada yeni tesislerin bilgisayar ve network alt yapısı için gerekli kablolama, network sistem kurulumlarını yapmaktayız.

18
Yıllık Tecrübe
Vizyonumuz

Sizleri mutlu etmek için kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Firmamız Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine “VİZYON” edinmiştir.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Misyonumuz, işinizi teknoloji ile daha iyi hale getirmektir.

Bilgisayar ve Bilşiim konusuda deneyimli personeli ile kaliteli hizmet sunmak, bu hizmetlerimiz sonrasında sizlerle kalıcı dostluklar kurmak,Bilgi çağının getirdiği yeni ve kaçınılmaz gerçekler doğrultusunda, çözüm ortağı kimliği ile, işletmelerin ihtiyaçlarına görerek bakmak ve anlayarak çözmek için çalışmalar gerçekleştirmek.

securedualtone.png
Güvenlik Sistemleri

Sizin ve işinizin güvenliği emin ellerde

securitydualtone.png
Web Tasarım

Kurumsal web tasarım çözümleri için doğru adres

frienddualtone.png
Biyometrik Sistemler

Teknoloji ve güvenliğin birleştiği noktadayız

productdualtone.png
Toner Dolumu

Kaliteli ve uygun fiyatlı toner çözümlerinin doğru adresi

Kalite Politikamız

Gelişen teknolojiye ayak uydurarak, uzman ekibi ve modern cihazları ile size hizmet sunmak, bilgisayar, tablet, notebook, yazıcı, fax, alarm ve güvenlik sistemleri çözümleri, otomatik bariyer sistemleri keşif, kurulum ve montaj ihtiyaçlarınızda her zaman en kaliteli hizmet ve en uygun fiyat hedefi ile hizmet vermektir.

Değerli Müşteriler

Referanslarımız